so 19.3.2011 |

Zápas Kopřivnice - Frýdek Místek

V severomoravském derby dvou celků z dolní poloviny extraligové tabulky viděli diváci v kopřivnické hale od prvních minut velmi vyrovnané utkání. Žádný z celků se v prvních třiceti minutách nedostal do většího než dvoubrankového vedení, když o navyšování skóre se na obou stranách starali především zkušení hráči (za Kopřivnici Gřes s Rachačem, na straně hostů Hes). I druhý poločas byl nesmírně vyrovnaný a až v poslední čtvrtině se domácím podařilo vybudovat alespoň dvoubrankový náskok. Z daleka však nic nebylo rozhodnuto a ještě pět minut před koncem zvládl Petrovský vyrovnat (26:26) a nervy drásající závěr směřoval do finále, když za stavu 30:28 obdržel za nesportovní chování červenou kartu jeden ze strůjců úspěchu Kopřivnice Rachač. Ani tento stín nic nezměnil na konečném vítězství domácích.