ne 10.4.2011 |

Zápas Hranice - Dukla Praha

Velmi vyrovnaný byl první poločas v hranické hale. Oba celky se pravidelně střídaly v maximálně dvoubrankovém vedení, o což se na straně domácích snažila především trojice Indrák, Čadra a Galus, odpovídali jim Polášek se Svitákem. Vše mohlo být jinak, nebýt řady technických chyb a zbytečných ztrát míče domácího celku. Na řadě střeleckých neúspěchů měly lví podíl výkony tradičně výborných gólmanů obou celků Kučerky s Petržalou. Ještě po celou první dvacetiminutovku druhé půle se drželi domácí v těsném závěsu za Pražany (50. minuta 21:21). V závěrečných minutách ale byli domácí, jež z pozice posledního celku horní šestky opravdu toužili zabodovat, až příliš často pro své obranné zákroky vylučováni a zbytečně často ztráceli míč. Každou jejich chybu dokázali zkušení dukelší kanonýři trestat a posledních deset minut vyhráli 6:2. Hraničtí tak ani tentokrát nenapravili více než neúspěšný vstup do nadstavbové části.