so 16.4.2011 |

Zápas Lovosice - Hranice

Lovosice se dál vezou na vítězné vlně a ani šesté Hranice neohrozily jejich rozrůstající se bodovou sbírku. Prakticky po celý první poločas se ale hosté drželi na dostřel tabulkového lídra. Lovosický nástup do utkání byl trochu váhavý, a tak na konci první patnáctiminutovky svítilo na ukazateli skóre 5:8. Time-out trenéra Srby však nastartoval domácí střelce, především Havláta s Motlem, a rázem tak tříbrankové manko dotahovaly Hranice (12:9). Druhý poločas už byl absolutně v režii domácího celku. Lovosickým kanonýrům zvládal sekundovat v hranickém dresu pouze Čadra se svými osmi brankami. První polovinu druhé třicetiminutovky vyhráli Lovosičtí 10:3 a náskok 23:14 se vzhledem k předváděným výkonům hostů zdál nedobytný. Do 56. minuty se ale Hranickým podařila korekce na 25:21 a schylovalo se k dramatu. To ale střelci Krahulík s Brabcem a Kylíšek v lovosické brance nepřipustili a pomohli tak svému týmu k dalším nadstavbovým bodům.