pá 22.4.2011 |

Zápas Hranice - Plzeň

Se shodným počtem bodů dnes vstupovali do utkání soupeři ze stejného pólu tabulky ale z opačných konců republiky. Domácí ani dnes nepřerušili sérii proher, která se táhne už od počátku nadstavbové části. Jejich výkon nebyl příliš přesvědčivý, naopak hostující celek se i dnes mohl opřít o skvělé výkony gólmana Motlíka. V úvodních minutách ostřeloval domácí Kučerkovu branku především Šik, jemuž úspěšně sekundoval Vinkelhöfer. Domácí sice nasadili tvrdou obranu a především díky ní se jim dlouho dařilo držet na dostřel soupeře, ve 20. minutě už však byl rozdíl mezi celky čtyřbrankový (7:11). Ten už do poločasu domácí zásadním způsobem neupravili. Ve druhé půli pokračovalo navyšování vedení na straně Plzeňských, oba celky však často ztroskotávaly v koncovce. V 50. minutě už ale hosté vedli rozdílem osmi branek 27:19, na čemž se šesti brankami podílel Linhart. V závěru pak i přesto, že se Kučerka snažil své spoluhráče podržet několika dobrými zákroky a výkon Plzně nebyl nikterak přesvědčivý, nedokázaly výrazněji Hranice upravit výsledek ve svůj prospěch a na konci utkání tak na ukazateli skóre svítilo kulatých 25:30.