ne 1.5.2011 |

Zápas Plzeň - Zubří

Nad síly valašských střelců byl dnes výborný Motlík v plzeňské brance. Už ve 21. minutě ztráceli hosté propastných sedm branek (11:4) a ani do poločasu se jim nepodařilo toto manko výrazněji stáhnout. Střelecky se dokázal prosazovat prakticky jen reprezentační křídelník Číp, který objevil jediné slabé místo skvěle chytajícího Motlíka. Ani ve druhém poločase se Zubřanům nevedlo o nic lépe. Blíže než na rozdíl závěrečných čtyř branek se za celých třicet minut nedokázali Plzni přiblížit. Největší podíl na jednoznačné porážce Valachů měl střelecky potentní Šik s Bryknerem. Vzhledem k tomu, že tabulkovému soupeři Zuberských, Dukle, se dařilo proti Lovosicím mnohem lépe, posouvá se Zubří v tabulce o řádek níž.