so 7.5.2011 |

Zápas Plzeň - Lovosice

Jeden těžce vybojovaný bod stále ještě drží Lovosice v čele tabulky nejvyšší mužské soutěže. Úvodní poločas byl maximálně vyrovnaný a svědčil tak o kvalitách obou celků, z nichž ani jeden si nedokázal vybudovat před svým soupeřem více než dvoubrankový náskok. Mezi nejviditelnější postavy domácího celku patřil Bečvář s velezkušeným Šetlíkem, v dresu Lovosických se střelecky dařilo nejvíc Škvařilovi, Motlovi a Chroustovskému. V brance si pak výborně počínal Kylíšek. Po návratu ze šaten se během prvních deseti minut podařilo Plzni vybojovat pětibrankové vedení. Lovosice však o body opravdu stojí a jsou ochotny za ně bojovat. To dokázaly i v závěru tohoto utkání, kdy i přesto, že v 55. minutě prohrávaly 21:24, nakonec vybojovaly cenný bod. V posledních minutách už nepustili lovosičtí hráči domácí ke slovu. Výborný Motl opět předvedl, že jeho pozice na špičce střeleckého žebříčku extraligy je oprávněná a pomohl dvěma závěrečnými brankami svému celku k cenné remíze.