ne 3.4.2011 |

Zápas Jičín - Brno

Skóre otevřel až v 5. minutě střelou z pivota domácí Bareš a dalších pět minut pak pokračovala střelecká nemohoucnost obou celků, když v 10. minutě svítilo na ukazateli skóre 2:0. Svou roli sehrála nervozita a řada chyb, stejně jako výborné zákroky obou gólmanů Zapletala s Barákem. Mezi 15. a 25. minutou však domácí notně zatopili pod kotlem a tuto desetiminutovku vyhráli jednoznačně 10:0. Trenér Missbach ani nemohl svůj tým uklidnit oddechovým časem, neboť jej vybral hned v 8. minutě, aby své svěřence vůbec střelecky nastartoval. Pět minut před přestávkou tak domácí vedli jednoznačně 14:2. Do konce poločasu se sice podařilo Královopolským korigovat, v prvních minutách druhé půle však především zásluhou Kolomazníka s Naimannem opět narostla jejich ztráta do dvanáctibrankových rozměrů (40. minuta 22:10). O korekci až čtrnáctibrankové ztráty se nakonec postarali čtyřbrankovou sérií v posledních čtyřech minutách Fischer a nejlepší střelec hostů Hastík. I tak si hosté, jež se za celou dobu nedokázali dostat do kontaktu se soupeřem, odváží desetibrankovou porážku.