so 9.4.2011 |

Zápas Brno - Přerov

První poločas v Králově Poli byl po většinu času v režii Přerova, domácí hnaní dopředu obavou ze sestupu však dávali do hry maximum. V poslední minutě první půle využil Ondráček chyby hostující obrany a vyrovnal na poločasových 16:16. Ve druhém poločase se však karta obrátila a prakticky po celou druhou třicetiminutovku stále museli dotahovat Hanáci. Ve 45. minutě byl rozdíl mezi soupeři největší během celého dramaticky vyrovnaného utkání a to čtyřbrankový, o pět minut později už však bylo vyrovnáno 27:27 a domácím se nedařilo zakončit ani sedmimetrové hody. Hastík, Večeřa a Jung však v zápětí přece jen opět poslali svůj tým do solidního tříbrankového vedení a zdálo se, že tento náskok už Královopolští do konce udrží. To by ale v dresu Přerova nesměli hrát Kavka s Valáškem, jejichž zásluhou trvalo drama doslova až do posledních vteřin (59. minuta 31:31). Rozhodující dvaatřicátou branku však nakonec připsal Zima na konto domácích po neúspěšném rychlém útoku Přerova.