so 9.4.2011 |

Zápas Frýdek Místek - Jičín

Ačkoliv se domácí celek velmi brzy ujal dvoubrankového vedení (4. minuta 3:1), po dalších dvacet minut bylo utkání maximálně vyrovnané. V posledních třech minutách se ale domácí především zásluhou Hese a Hojníka utrhli tříbrankovou sérií na 15:12. V úvodu druhého poločasu předváděli výborné zákroky především oba brankáři Šoltés s Veverkou. Přesto se však domácím podařilo zvětšit svůj poločasový náskok do 45. minuty už na osm branek a především zásluhou Hese s Petrovským se rozdíl ve skóre ještě stále víc a víc zvětšoval. Před největší dvanáctibrankovou ztrátou nezachránil Jičínské ani Tomáš Babák, autor tříbrankové série, a k úspěchu hostů nepřispěla ani trojice neproměněných sedmiček. Na konci výborně odpracovaného utkání si tak Frýdek zaslouženě připisuje nečekaně vysokou výhru nad průběžně nejúspěšnějším celkem dolní šestice.