so 9.4.2011 |

Zápas Kopřivnice - Třeboň

V úvodních minutách se domácí brzy ujali vedení, které postupně především zásluhou Aspridise a Gřese navýšili až na 8:4 ve 21. minutě. Po oddychovém čase však motivovaná Třeboň během tří minut smazala vedení domácích a ve 24. minutě pak Kubík ze sedmimetrového hodu vyrovnal na 8:8. Dvojice Aspridis - Gřes se však záhy opět postarala o čtyřbrankové vedení domácích a i do kabin odcházeli Kopřivničtí s náskokem. Až pětibrankový náskok si pak Kopřivnice vybudovala během první čtvrtiny druhé půle. Začaly se ale rovněž přiostřovat emoce a tak se to v posledních minutách začalo hemžit kartami a dvouminutovými tresty. Až do konce utkání si ale domácí dokázali své vedení s dostatečným náskokem udržet a Třeboň už závěrečné minuty nezdramatizovala.