so 16.4.2011 |

Zápas Třeboň - Jičín

Hosté se ujali vedení záhy, už v 9. minutě svítilo na ukazateli 7:3. Domácí často zbytečně ztráceli míč a Jičín to dokázal trestat. Ve čtvrtině utkání vedli hosté už o sedm branek. V polovině první třicetiminutovky nahradil v domácí brance Jareše Schams a hra Jihočechů se pozvedla. Do poločasu dokázali korigovat na 12:16. I ve druhém poločase dokázal Jičín z počátku své vedení zvyšovat. Mezi 36. a 47. minutou však přišel výpadek jičínských střelců a Třeboň vyrovnala na 20:20. V zápětí se ale karta opět obrátila a pětibranková série v režii Šulce a Mareše znamenala opět pětibrankové vedení Jičína. Usilovnou prací ještě do konce zápasu domácí dotáhli tuto ztrátu na pouhý jednobrankový rozdíl, v nervy drásajícím závěru však v šanci na gól zajišťující remízu trefil Jordák pouze tyč, a tak si Jičín odváží domů plný bodový zisk.