ne 17.4.2011 |

Zápas Přerov - Kopřivnice

Fantastický vstup do utkání dnes předvedl Přerov, který dosud kráčel nadstavbou od porážky k porážce. Bylo vidět, že domácí prostředí hráčům svědčí a než se Kopřivničtí rozkoukali, vedli domácí v 8. minutě už 7:0. Přibližně pětibrankový náskok si pak Hanáci udrželi téměř po celý poločas, i když Gřes s Rachačem a Kolmajerem se je vehementně pokoušeli o vedení připravit. Nejblíže se svému soupeři Kopřivnice přiblížila ve 26. minutě, kdy ji od Přerova dělily pouhé dvě branky (15:13). Síť hostů ale pravidelně plnil přerovský Kavka a tak do poločasu domácí opět odcházeli s uklidňujícím pětibrankovým odstupem. Ve 40. minutě bylo skóre ještě 22:16, pět minut před koncem už byl ale rozdíl mezi soupeři devítibrankový (32:23). Alespoň o kosmetickou korekci se v závěru postarali Veřmiřovský se Střelcem. Přerov si tak konečně připsal první nadstavbové body a spravil si tak chuť po nevydařeném středečním výletu do Jičína.