st 13.4.2011 |

Zápas Jičín - Přerov

Házenkáři Jičína dnes potvrdili vedoucí pozici ve skupině o 7.-12.místo a dvěma body si tak pojistili vedoucí příčku v tabulce. Hosté z Přerova zvládali brankově odpovídat na úspěšné střelecké pokusy domácích po celou úvodní třetinu střetnutí. Jičínští jako by se pomalu rozehrávali a tak soupeře nechali dokonce otočit stav 6:3 na pozdějších 7:9. Oddechový čas domácího trenéra ale přinesl svoje ovoce v podobě šesti branek Jičína, zatímco Přerov již do konce poločasu nedokázal skórovat. Přijatelný rozdíl ve skóre udržovali hosté do stavu 17:12 pro domácí. Pak ale přišel téměř neuvěřitelný výpadek, kdy přerovští nedokázali mezi 9. a 26.minutou úspěšně zakončit! V tu chvíli již na ukazateli svítilo hrozivé skóre 27:12. V závěru přidal Přerov ještě tři branky, ale nic to nezměnilo na střelecké mizérii jeho hráčů. Jičín si tak připsal na své konto další výhru a v tabulce tak vede již o šest bodů před druhou Třeboní (ta má ale utkání k dobru).