ne 24.4.2011 |

Zápas Frýdek Místek - Třeboň

V úvodních minutách se oba celky pravidelně střídaly ve vedení. V 16. minutě už ale především zásluhou Hojníka a jeho třech proměněných sedmimetrových hodů vedli domácí 10:7 a tříbrankový náskok udrželi až do poločasu. Výše zmíněný nejlepší střelec domácích měl totiž z patnácti vstřelených branek na svědomí hned devět. Zdaleka nic však nebylo rozhodnuto a vyrovnaný průběh druhé půle jen potvrzoval postavení obou celků v nadstavbové tabulce, kde před dnešním utkáním měly oba celky shodně po dvanácti bodech. Domácí totiž dlouho poločasový náskok neudrželi a ve 48. minutě bylo vedení pro změnu na straně hostujících Jihočechů (19:20). V zápětí ale Hes s Dybou rychlou sérií tří branek opět strhli vedení na stranu domácích. Kubíkova korekce na 24:25 ještě na chvíli rozdmýchala plamínek naděje pro Třeboňské, dvoubrankové vítězství pak ale v napínavé závěrečné minutě zpečetil posledním gólem utkání Holbein.