so 30.4.2011 |

Zápas Třeboň - Brno

Domácí Třeboň nutně potřebuje každý bod, neboť spolu s Kopřivnicí a svým dnešním soupeřem jsou stále ještě nejohroženějšími adepty na sestup. Na dnešní utkání s Brnem se však dokázala dobře připravit. První poločas byl prosycen technickými chybami a až do 25. minuty se nesl ve vyrovnaném tempu. Pak si ale domácí dokázali vybudovat tříbrankový náskok a udrželi ho až do konce poločasu. Za malý počet branek vděčily oba celky výborným výkonům svých brankářů, Schamse a Oppelta. Ani po návratu ze šaten nedokázali Brněnští náskok domácích snížit. Obrana Třeboně byla na brněnské střelce dobře nachystaná, a tak vedení domácích narostlo až na devět branek 23:14. Domácí se tedy dočkali zaslouženého vítězství a přeskakují tak v tabulce dolní šestice svého dnešního soupeře i Kopřivnici.