so 30.4.2011 |

Zápas Kopřivnice - Jičín

První poločas byl přitom maximálně vyrovnaný. Oba celky se střídaly ve vedení a psychologickou výhodu jednobrankového náskoku si do šaten odnášeli dokonce hosté z Jičína. Nic nenasvědčovalo tomu, že by Jičínští měli v druhém poločase tak propadnout. Především Tomás Babák s Michalem Krausem byli střelecky při chuti, bohužel však jen během prvních třiceti minut. Po návratu z kabin se domácí ještě prvních pět minut jakoby rozehřívali a ve 35. minutě byl stav 17:17, následující desetiminutovku ale Kopřivnice vyhrála 9:1 a hosté nestačili lapat po dechu. Branky padaly především z ruky Rachače a Veřmiřovského a hosté se nezvedli ani po time-outu trenéra Aleše Babáka. Ve 45. minutě tedy na ukazateli svítilo 26:18 a při výkonu namotivovaných domácích, kteří dlouhodobě okupují nepopulární sestupovou příčku a srdnatě bojují o každý bod, se nezdálo, že by se Jičínu podařilo do konce utkání osmibrankový náskok Kopřivnice vymazat. V závěrečných pěti minutách, kdy už se hosté nezmohli na gólové zakončení, naopak Gřes s Kichnerem zakulatili skóre domácích na třicáté páté brance.