so 7.5.2011 |

Zápas Brno - Jičín

Maximálně vyrovnaná byla první půle v Brně, úvodní dvacetiminutovka skončila 7:7. Dramatický souboj skončil poločasovým vítězstvím domácího celku, v jehož dresu byli střelecky nejvýraznější kanonýři Hubáček s Hastíkem. Výrazně lépe se ale Jičínským podařil nástup do druhého poločasu. Do 45. minuty Jičín skóre zcela obrátil a vybudoval si pětibrankový náskok. V následujících minutách se sice Královopolští ještě probrali a snažili se ztrátu dotáhnout. Pět minut před koncem za stavu 29:30 se ještě zdálo, že domácí bojovným výkonem dosáhnou uspokojivého výsledku, z dvou nadstavbových bodů se však nakonec přece jen radují Jičínští. V jejich dresu se dnes navíc předvedla nejvýraznější postava utkání - výborný Tomáš Babák, autor šestnácti branek.