ne 8.5.2011 |

Zápas Přerov - Třeboň

Na Hané se hrálo o hodně. Dnešní soupeři měli před zápasem shodný bodový základ a oba dělil od sestupové příčky jen jediný bod. O tom, že o body stojí všichni aktéři dnešního sportovního představení, svědčila vyrovnanost prvních minut. Přibližně v 10. minutě se však hosté dostali do vedení a minimálně dvoubrankový náskok si udržovali následujících deset minut. Potom vyrovnal Plšek, brankář Štolcar přidal několik úspěšných zákroků a do poločasu se odcházelo za vedení domácích. Na začátku druhé půle pak domácí ukázali, že z palubovek soupeřů body sice nevozí, tím spíš si je nenechají ukrást doma. Ve 37. minutě vedli už o šest 19:13 a dlouho se jim dařilo tento náskok udržovat. V 45. minutě vedli dokonce o osm a největší zásluhu na tom měl ostrostřelec Kavka s Kovaříkem. Pak si ale domácí vybrali slabou chvilku, mezi 47. a 55. minutou nedali ani jedinou branku a dali tak Třeboni možnost dotáhnout se na přijatelný čtyřbrankový rozdíl. Větší drama už se v Přerově ale neodehrálo, a tak se Hanáci vzdálili svému soupeři v tabulce o dva vítězné body.