so 14.5.2011 |

Zápas Třeboň - Kopřivnice

V úvodním poločase se na jihu Čech hrála poměrně pomalá házená. Ve 13. minutě bylo skóre chudých 5:4, v zápětí však především zásluhou domácího Brchaně Třeboňští navýšili své vedení až na 10:4. Kopřivnici se přes veškerou snahu nepodařilo snížit jejich náskok ani do konce první třicetiminutovky, v útoku byla jen málo nebezpečná proti výkonné domácí obraně a dobře chytajícímu Schamsovi. Na začátku druhé půle se v útoku nedařilo naopak spíš domácím střelcům a ve 40. minutě pak bylo téměř vrovnáno (16:15). Pak se ale opět „probudil“ Brchaň a další a následujících dvanáct minut domácí vyhráli 8:2. V posledních pěti minutách pak už skórovali jen Kopřivničtí, na víc než zkorigování skóre to však nestačilo.