ne 15.5.2011 |

Zápas Přerov - Brno

Prakticky ve stejném čase, ve kterém naši hokejisté bojovali o medaile, se v Přerově sehrávalo utkání sedmého nadstavbového kola. A fanouškům, kteří přišli podpořit své hráče, se Přerovští odměnili gólovou přehlídkou. Brňané drželi s domácími krok jen v první čtvrtině (8:7). Vedení domácích postupně narostlo až na sedm branek a stejný náskok si odnášeli domácí i do přestávky. V Přerově se dnes ale hrálo velmi tvrdě, o čemž svědčí i vysoký počet vyloučení. Druhý poločas už byl pak střeleckou exhibicí domácích, kteří už v 36. minutě vedli nad Královopolskými o deset branek 24:14, o deset minut později už o branek čtrnáct. Utkání kraloval výborný Kavka, který zatížil konto hostů patnácti brankami. V podobně ostrém tempu dovedli Hanáci utkání až do konce a body tak po jejich jednoznačném výkonu zůstávají v Přerově.