ne 15.5.2011 |

Zápas Jičín - Frýdek Místek

Dva momentálně nejúspěšnější celky dolní šestice extraligové tabulky se střetly v Jičíně. Jejich vyrovnaným tabulkovým pozicím odpovídala i vyrovnanost jejich výkonů a skóre. Žádný ze soupeřů se během první půle nevzdálil protivníkovi víc než o dvě branky, výborné výkony předváděli brankáři na obou stranách. V posledních vteřinách první půle Tomáš Babák vyrovnal a ve druhém poločase se pak začínalo „od začátku“. Ve druhé půli si mírný náskok vybudovali Frýdečtí, Jičín však dokázal vždy rychle vyrovnat nebo dokonce přetáhnout mírný náskok na svou stranu. V posledních vteřinách dělil oba soupeře minimální rozdíl (27:26), vlastní chybou se však hosté připravili o míč, a tak i o možnost vyrovnat.