so 28.5.2011 |

Zápas Kopřivnice - Brno

Kopřivnice – Brno 34:24 (15:10) Dva nejaktuálnější adepti na sestup se utkali v předposledním kole a první poločas jejich střetnutí byl velmi vyrovnaný. V první čtvrtině se skóre přelévalo pravidelně ze strany na stranu, až ve 20. minutě si domácí vytvořili tříbrankový náskok 9:6. Těsně před koncem poločasu pak Kolmajer s Hubáčkem zvýšili náskok Kopřivnice už na pět branek. V úvodu druhé půle pak Jihomoravané mírně korigovali, především řada sedmimetrových hodů nařízených v prvních sedmi minutách pomohla snížit jejich poločasovou ztrátu dokonce na jednobrankový rozdíl ve 43. minutě. Potom už ale převzali kontrolu nad utkáním jednoznačně domácí. Ve 47. minutě se totiž skóre hostů na dlouhých osm minut zaseklo na čísle jednadvacet, zatímco na straně Kopřivnických rychle narůstalo. Brno nevrátil do hry ani oddechový čas trenéra Missbacha. Na kulatý desetibrankový rozdíl pak zaokrouhlil skóre v posledních vteřinách hostující Ondráček.