pá 27.5.2011 |

Zápas Přerov - Jičín

Domácím se hned v úvodu utkání podařilo získat tříbrankové vedení 5:2 (6.minuta) a přestože se oba týmy následně střídaly v brankových sériích, vždy to byl Přerov, který udržel vedení na svojí straně. V závěru poločasu se dostal po čtyřgólové sérii do vedení 16:10, které Jičín zkorigoval o jednu branku na poločasových 11:16. Začátek druhého poločasu se vyvedl hostům, kteří se svému soupeři přiblížili již na rozdíl jediné branky 17:18 ve 36.minutě. Vyrovnat se jim ale dlouho nedařilo a tak to vypadalo, že si Přerov připíše další domácí vítězství. V 54.minutě totiž jeho nejlepší střelec Kavka svým devátým gólem zvyšoval opět na nadějných 28:25. Závěr střetnutí ale patřil hostům, kteří dokázali třemi brankami v řadě utkání dovést do nerozhodného skóre 28:28, když se domácím v posledních šesti minutách již skórovat nepodařilo.