st 1.6.2011 |

Zápas Jičín - Kopřivnice

V posledním utkání letošního ročníku Zubr extraligy přivítali házenkáři Jičína sestupem vážně ohrožený celek KH Kopřivnice. Po vyrovnaném začátku se Jičín dostal do správné provozní teploty a do konce první půle si vypracoval šestigólový náskok 18:12. Po změně stran drželi domácí otěže zápasu neustále ve svých rukou, rozdíl ve skóre se pohyboval mezi pěti až sedmi brankami. Na začátku poslední desetiminutovky vedli domácí 28:22 a zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto. Hosté ale zaveleli k nečekanému náporu a šestibrankovou šňůrou skóre srovnali, 28:28. Vítěznou branku Jičína vstřelil dvě minuty před závěrečným klaksonem s deseti přesnými zásahy nejlepší střelec zápasu Kraus. Sedmimetrové hody: 7/3 – 5/4, vyloučení: 2 – 4, rozhodčí: Pešek, Pavlát, diváků: 210