so 10.9.2011 |

Zápas Kopřivnice - Brno

Zcela jednoznačný průběh mělo střetnutí Kopřivnice s brněnským celkem. Velmi vysokou třináctibrankovou porážku hned na úvod sezóny utržili Královopolští, když se prakticky po celých třicet minut zápasu nebyli schopni dostat do tempa. V prvním poločase nepustili domácí Brňany vůbec ke slovu. Výborně bránili a vyráželi do agresivních rychlých útoků. Jejich střelecká smršť se zastavila o poločase za stavu 22:9. Ve druhé půli se hosté dokázali trochu zvednout a Kopřivnice již nebyla střelecky tak produktivní jako v poločase prvním. Přesto dokázala do sítě Brňanů dostat jedenáct branek. Na straně hostů se tak jednoznačně projevila absence loňských střeleckých opor. Poločasový třináctibrankový rozdíl svítil na ukazateli skóre i při závěrečném hvizdu.