so 10.9.2011 |

Zápas Třeboň - Zubří

V Třeboni uctili aktéři úvodního duelu letošního házenkářského ročníku tragické neštěstí hokejového celku Lokomotivu Jaroslavl minutou ticha. Potom už ale vlétli Zubřané na svého soupeře jako smršť a než se domácí rozkoukali, vedli hosté v 6. minutě 4:1. Jihočeši sice zpřísnili obranu, i tak však častěji padaly střely do branky Třeboně a tak už ve 13. minutě za stavu 2:7 sáhl trenér Pavlovský po brzdě v podobě oddechového času. V závěru poločasu se kupily chyby na obou stranách a několik úspěšných zákroků předvedl domácí gólman Jareš. Úvod druhé půle se opět vydařil lépe Valachům a ve 42. minutě byl už rozdíl ve skóre desetibrankový (11:21). Poslední desetiminutovku vyhráli Zubřané 9:3, když se střelecky předvedl především mladičký Kasal, a hosté tak pohodlně dovedli utkání do vítězného konce.