ne 18.9.2011 |

Zápas Hranice - Frýdek Místek

V prvním poločase tahali domácí házenkáři často za kratší konec. Frýdečtí si od desáté minuty dokázali stále udržovat přibližně dvoubrankové vedení a Hranice tak držel na dostřel především dobře mířící Indrák s Dolákem. V závěrečných minutách první půle ale dvojnásobné oslabení domácího celku umožnilo navýšení náskoku Frýdku na sedmibrankový rozdíl 12:19. Nezabránily tomu ani skvělé zákroky brankáře Kučerky. Naprosto opačný průběh pak měl druhý poločas. Po deseti minutách od návratu ze šaten byl poločasový náskok hostujícího celku ten tam. Postarali se o to Indrák s Weintrittem a od 40. minuty byli hosté pod tlakem. I přes dvojnásobné oslabení zvládali Hraničtí plnit frýdeckou síť a pět minut před koncem byl už náskok domácích pětibrankový. V závěru zklamaní hráči Frýdku pouze korigovali.