so 17.9.2011 |

Zápas Kopřivnice - Třeboň

Domácí tým začal svižně a již v 10. minutě Kopřivnice vedla rozdílem čtyř branek - 5:1. Logicky si vzal hostující trenér Jordák oddechový čas, po kterém se hra hostů trošku zlepšila. Ve 20. minutě pak přišel další nástup Kopřivnice, která zvedla svůj náskok na 11:5. V závěru poločasu padlo ještě několik branek, a proto byl stav po prvním poločase 14:8. První polovinu druhého poločasu nic nenasvědčovalo tomu, že se schyluje k dramatu. Naopak kopřivničtí házenkáři v pohodě kontrolovali hru (45. minuta J. Gřes 19:14). V následující desetiminutovce však domácí hráči nakupili velké množství technických chyb, čehož snaživí hosté využili ke korekci skóre (55. minuta Kostelecký 20:19). V nervózním závěru se nakonec Kopřivnici, byť dohrávala v oslabení, podařilo minimální náskok udržet.