so 1.10.2011 |

Zápas Brno - Přerov

První poločas byl velmi vyrovnaný a jeho průběhu odpovídalo i poločasové skóre 13:13. Zajímavou atmosféru mělo utkání především díky účinkování Viktora Hastíka, který v minulé sezóně hájil barvy Králova Pole a dnes nastoupil na exdomácí palubovku v bílém přerovském dresu. A právě tento hráč zkomplikoval Královopolským cestu za potřebnými extraligovými body nejvíce. Trestal chyby domácích, kteří nedokázali proměňovat vyložené brankové příležitosti. Brno pak držel nad vodou především skvěle chytající Bavlnka, který naopak odehrál před dvěma lety sezónu v Přerově. Přerovští vedení výborně mířícím Hastíkem, Plškem a Perničkou stáhli vedení na svou stranu hned v úvodu druhé třicetiminutovky a rozhodli tak o svém vedení. Ve 41. minutě vedli hosté po výpadku Brna 20:15 a tento náskok soupeře už domácí nedokázali smazat až do konce utkání.