so 1.10.2011 |

Zápas Kopřivnice - Frýdek Místek

Regionální derby se dnes sehrávalo v Kopřivnici a domácí, kteří aktuálně okupují se čtyřmi body šestou příčku tabulky, vstupovali do utkání z pozice mírného favorita před posledním Frýdkem. První desetiminutovka byla maximálně vyrovnaná (4:4), v té další už ale domácí vypadli z tempa a až do 20. minuty nedokázali skórovat. Tím dali svému soupeři příležitost odskočit na rozdíl sedmi branek 11:4 a motivovaní Frýdečtí svůj až desetibrankový náskok udržovali až do přestávky. Ani po návratu ze šaten se domácí nedokázali zkoncentrovat natolik, aby zvrátili průběh utkání. Prakticky každý útok Frýdku-Místku skončil brankou. V závěru poločasu zasypaly branku domácích svými střelami především Hes, Dyba a Holbein a postarali se tak o závěrečný třináctibrankový rozdíl 26:39.