so 1.10.2011 |

Zápas Třeboň - Jičín

Pořádnou brankovou nálož sklidili v sobotním dopoledni na domácí palubovce Jihočeši z Třeboně. Třiatřicet branek nastříleli do jejich sítě Jičínští, kteří vstoupili do utkání suverénní šestibrankovou sérií. Na odpověď se domácí zmohli až ve 13. minutě a to z ruky nejlepšího domácího střelce Brcháně. Ani to však nedostalo domácí do tempa. Na skvěle hrající vysunutou obranu Jičína se jim nedařilo vůbec prosadit a deset minut před přestávkou byl už rozdíl ve skóre jedenáctibrankový. Za prvních třicet minut dostali Třeboňští za Kurialova záda jen pět branek. I druhý poločas dirigovali hosté. Ve 38. minutě dělilo oba týmy třináct gólů (8:21). Poté se třemi brankami v řadě podařilo domácím korigovat na desetibrankový rozdíl, ten ale dlouho neudrželi a jejich ztráta narůstala. Jarešovu síť plnili především ostrostřelci Tomáš Babák, Kořínek a Kraus, do střeleckých statistik však promluvila téměř celá jičínská soupiska.