so 8.10.2011 |

Zápas Lovosice - Kopřivnice

Domácí dominovali utkání hned od prvních minut. Po lehce krkolomném rozjezdu vedli v 7. minutě 3:0. Kylíšek v domácí brance dnes předváděl velmi dobrý výkon, Landa s Krahulíkem úspěšně procházeli obranou hostí a tak ve 25. minutě byl už rozdíl ve skóre sedmibrankový 14:7. Před poločasem byli hosté pod tlakem a začali dělat zbytečné chyby. Vstup do druhého poločasu se pak hostům vydařil ještě méně než poločas první. 10. branku Kopřivnice vstřelil až ve 35. minutě Frančík, v té chvíli už ale hosté prohrávali jedenáctibrankovým rozdílem. Na začátku poslední čtvrtiny dělilo oba soupeře už šestnáct branek (18:12) a Kopřivnickým se vůbec nedařilo prosadit proti domácí obraně. Posledních dvacet minut utkání prohrála Kopřivnice propastným poměrem 4:17 a z Lovosic tak odjíždí poražena rozdílem třídy 17:37.