so 8.10.2011 |

Zápas Plzeň - Zubří

O porážce domácích rozhodla jejich malá střelecká potence ve druhém poločase, kdy dokázali Západočeši vstřelit pouhopouhých pět branek. Gólů nevidělo více než osm set fanoušků v Plzni vůbec příliš mnoho. Valaši převzali otěže utkání na začátku druhé desetiminutovky a v 18. minutě vedli po střeleckém výpadku Plzně 9:5. Potom si ale vybrali slabou chvilku pro změnu hosté a tak o přestávce svítilo na ukazateli skóre 11:9. Druhá půle byla pak soubojem obran a přehlídkou nepřesností. S touto situací se lépe vypořádali Zubřané. V jejich dresu vynikal především Hanták, ve druhém poločase pak hlavně Jurka a Šustáček. Na jejich střely byl krátký i Motlík a tak po vydařeném prvním poločase prohrála Plzeň doma čtyřbrankovým rozdílem.