so 15.10.2011 |

Zápas Třeboň - Lovosice

Utkání odpovídalo zcela papírovým předpokladům. Skóre otevřel lovosický Škvařil, domácí pak ještě zvládli přibližně dalších pět minut držet se soupeřem krok, od sedmé minuty už byli ale jednoznačnými pány na hřišti hráči Lovosic. Domácím se nedařilo prakticky nic, zatím co Lovosice sbíraly jejich odražené či nezpracované míče a z rychlých protiútoků snadno zakončovaly. Po prvních patnácti minutách to tak bylo 11:4. Střelecky při chuti byl opět Motl, kterého úspěšně doplňovali Krahulík s Kolomazníkem. Do druhého poločasu vykračovali domácí už s desetibrankovou ztrátou, ale Lovosickým takovýto pohodlný náskok stále nestačil. Ve 35. minutě to bylo už o třináct (10:23) a úsek mezi 37. a 46. minutou prohráli domácí dokonce 7:1. Pět minut před koncem už byl rozdíl mezi soupeři propastných osmnáct branek a utkání se pouze dohrávalo. Několik pěkných zákroků předvedl ještě domácí brankář Karták, ani jeho snaha však nezabránila Lovosicím, aby v Třeboni vyhrály jednadvacetibrankovým rozdílem.