so 15.10.2011 |

Zápas Jičín - Frýdek Místek

Jičín vyrukoval tak jako v minulých zápasech s velmi agresivní vysunutou obranou, která dobře fungovala a znemožňovala Frýdku dostat se do střeleckých akcí. Když už se hostům podařilo vypracovat si příhodnou střeleckou pozici, stál jim v cestě ještě výborně chytající gólman Kurial. Jičínští z rychlých útoků, které tahal rychlonohý Kraus, a po dohrávkách na brankoviště navyšovali svůj náskok v 15. minutě na 9:5. Po time-outu trenéra hostí Kekrta se hra vyrovnala, Frýdečtí zrychlili rozehrávku, častěji se dostávali do šancí a zásluhou Dyby a Hese korigovali (20. minuta 11:9). Dvoubrankový poločasový rozdíl byl způsobený sérií technických chyb a vyloučením na straně Jičína. Ve 34. minutě už bylo vyrovnáno 16:16 a o minutu později se Frýdek dostal zásluhou Dyby poprvé do vedení. Hostům se dařilo střelecky a úspěšně eliminovali nejsilnější zbraň domácích – rychlé útoky. Posledních dvacet minut utkání bylo velmi dramatických. Po většinu času však dotahoval spíše Jičín. V poslední minutě padly v Jičíně ještě dvě branky, skórovali Dyba a T. Babák, ale znamenalo to jen remízu a nakonec asi spravedlivé dělení bodů.