so 15.10.2011 |

Zápas Kopřivnice - Plzeň

Kopřivnice s Plzní momentálně v tabulce Tipgames extraligy sousedí a této skutečnosti odpovídá i výsledek jejich dnešního střetnutí. Favoritem byla však před začátkem utkání Plzeň. Ta za celý první poločas pustila domácí do vedení jen v prvních pěti minutách do stavu 2:0, potom už po celých zbylých pětadvacet minut vedli Západočeši. Do poločasu se o čtyřbrankové vedení postaral především Milan Škvařil, autor deseti branek v tomto utkání. Slabou chvilku si Plzeň vybrala mezi 39. a 46. minutou. Tehdy dokázala jen jedinkrát skórovat a domácí se dostali podruhé za celý zápas do vedení (18:17). Až do posledních minut se pak utkání tahalo, vyrovnávací gól však nakonec museli vstřelit Plzeňští z ruky Květoně.