so 22.10.2011 |

Zápas Dukla Praha - Hranice

Pražané vstupovali do zápasu z pozice favorita, hráči Hranic však s nimi sehráli velmi vyrovnané utkání. Druhá čtvrtina prvního poločasu se dokonce odehrávala s jedno až dvoubrankovým vedením Hranických. To si hráči hostujícího celku, v jehož brance dnes působil především Fabián místo častěji oslavovaného Kučerky, vypracovali mezi 21. až 25. minutou a postarali se o něj především Dolák s Čadrou. Těsně před poločasovým hvizdem pak vyrovnával dukelský Kotrč. Mírné vedení měly na své straně Hranice až do 40. minuty, posledních patnáct minut už ale zrežírovali domácí hráči. Ve 43. minutě se chopili dvoubrankového vedení 21:19 a toto si udrželi až do konce utkání, když v dukelském dresu výrazně vynikal Mráz, autor devíti branek v utkání. Hranicím se ale nepodařilo proměnit tři nařízené sedmimetrové hody, které mohly ještě zvrátit konec zápasu. Z Dukly tak odjíždí s tříbrankovou porážkou.