ne 23.10.2011 |

Zápas Přerov - Zubří

Přerov – Zubří 30:30 (15:15) Domácí hráči se po překvapení v Hranicích postarali o další šokující výsledek. Okradli skvěle rozjeté Zubří o první extraligový bod a i na ten jeden zbývající se hostující celek nadřel. Skóre sice otevřel zuberský Mika a v šesté minutě vedl jeho celek 3:1, tříbranková šňůra domácích pak ale skóre převrátila a Hanáci šli poprvé do vedení (4:3). Ve 20. minutě dokonce zkušené Zubří prohrávalo 6:11 a trenér Mika sáhl po oddechovém čase. To Valachy konečně opět probudilo, nastartovali skvělou brankovou šňůru a ve 26. minutě Mičkal srovnával na 13:13. Vyrovnané skóre svítilo na tabuli i o přestávce. Dědek s Hantákem se pak v úvodu druhé půle postarali o čtyřbrankové vedení hostů (16:20), Plšek, Hradil a Hastík však byli proti. Zubří si pak drželo plus mínus dvoubrankové vedení až do 58. minuty a pak se rozpoutalo opravdové drama. Na začátku poslední minuty vyrovnal Kovařík na 29:29 a zkušený trenér Mika opět využil oddechový čas. Temperamentní Zubřané však v závěru neudrželi nervy. Hanták sice poslal svůj tým opět do vedení, v zápětí však uviděl červenou kartu a Plšek pak po závěrečné poradě Hanáků sedm vteřin před koncem v posledních okamžicích zápasu vyrovnal. Body se tak dnes v Přerově dělily rovným dílem.