so 29.10.2011 |

Zápas Brno - Hranice

První poločas v Brně byl velmi vyrovnaný. Od páté minuty si Hranice sice udržovaly dvoubrankový náskok, navýšit rozdíl ve skóre jim však domácí dlouho nedovolili. Až v závěru první půle začali Brněnští kupit chyby a ztrácet míče a toho dokázaly Hranice využít. Několika rychlými útoky navýšili hosté své vedení na čtyři branky (13:17), do konce poločasu ale dokázali domácí ještě korigovat. Druhý poločas už jasně ovládli hosté z Hranic, v jejichž barvách opět figuroval skvěle chytající Kučerka. I Bavlnka v domácím dresu předváděl dobré výkony, ve druhé půli ho ale obrana vůbec nepodržela. Úsek utkání mezi 38. a 54. minutou prohráli domácí 3:14 a za stavu 20:33 pět minut před koncem tak neměli naději ani na přijatelný výsledek. Svému soupeři nakonec podlehli dvanáctibrankovým rozdílem a to i přesto, že se k nejlepšímu střelci domácích Hubáčkovi přidal se sedmi brankami ještě Večeřa.