so 29.10.2011 |

Zápas Kopřivnice - Přerov

Hastík opět kraloval, tentokrát se postaral o vítězství Přerova nad Kopřivnicí. Už první poločas byl nesmírně bohatý na branky a byl i poměrně vyrovnaný. Po první čtvrtině byl stav 10:10, krátce se ujali vedení domácí, potom ale začali hosté systematicky pracovat na zbudování náskoku a ve 28. minutě vedli 16:14. Do přestávky ale stihli ještě domácí z ruky Jana Stanislava vyrovnat. V polovině druhé třicetiminutovky už vedli Hanáci šestibrankovým rozdílem 26:20 a přibližně tento náskok už udrželi až do konce. Rachač, autor jedenácti branek sice vzdoroval, žádný z jeho spoluhráčů se k němu však nedokázal připojit v takové míře, aby společnými silami zvrátili konečný výsledek. Hastík s Hradilem a Kovaříkem tak dovedli svůj celek po remíze se Zubřím k dalším důležitým bodům.