so 29.10.2011 |

Zápas Jičín - Plzeň

Body se dnes v Jičíně dělily rovným dílem. Do dalšího domácího duelu vstupovali házenkáři Jičína s cílem potvrdit cenné vítězství z televizního utkání v Lovosicích. Hosté z Plzně ale od prvních minut jasně ukazovali, že přijeli do Jičína s touhou bodovat. V první půli byl k vidění vyrovnaný souboj, domácí přišli hned v úvodu o zraněného Lepieše a tento moment se nesl s hráči Jičína po zbytek zápasu. Plzeňští v závěru první třicetiminutovky dostali domácí pod tlak a z toho resultoval stav 12:14. Po změně stran držel Plzeňské vysoko kanonýr Škvařil, jenž se postaral o navýšení náskoku hostí na rozdíl pěti branek, 15:20. Poté ale domácí zabojovali a postupně z náskoku Plzně ukrajovali. Důležitým momentem byl zbytečný faul Bečváře, jenž po právu uviděl červenou kartu a své spoluhráče tak výrazně oslabil. V dramatické koncovce byli hosté neustále v mírném vedení, Jičínští ale svou nesmírnou bojovností vyrovnali na konečných 26:26.