ne 13.11.2011 |

Zápas Přerov - Třeboň

Třeboň se v extralize trápí. Po vysoké porážce inkasované v Zubří a na palubovce Plzně přišla další, i když ne tak vysoká, porážka, tentokrát v Přerově. Domácí vedli už v 6. minutě 4:0, ve 12. minutě 8:2. Přerované výborně bránili a to, co přešlo přes přerovskou obrannou zeď, zachytil na poslední linii Štolcar. Ve 20. minutě vychytal i Kubíkovu sedmičku. Pět minut před koncem poločasu však domácí obrana polevila a hosté korigovali na rozdíl čtyř branek. Na poločasových 15:8 ale nakonec přece jen ještě zvýšil Pernička. Přibližně pěti až sedmibrankový náskok pak dokázali domácí házenkáři udržovat po většinu druhé půle. Na začátku poslední desetiminutovky ale přispěchal s několika úspěšnými zákroky také Schams střežící síť Jihočechů a umožnil tak Brchaňovi s Baierlingem mírně zdramatizovat koncovku utkání - ve 49. minutě korigovali na 18:22. Kovařík se Zedkem a Plškem však výborně kombinovali a vedení Hanáků tak opět narostlo do sedmibrankových rozměrů 25:18. Stejně vysoký rozdíl ve skóre svítil na ukazateli i při hvizdu ukončujícím utkání.