so 19.11.2011 |

Zápas Brno - Zubří

Hosté přijeli do Brna výrazně oslabeni o spojky Hantáka, Miku a Randýska, a tak musel trenér Mika st. sáhnout po dalších hráčích širokého kádru Zubří. Absence byla znát jen v prvních patnácti minutách, kdy se Valaši obtížně prosazovali na postavenou obranu Brna naopak domácí, především Večeřa a Hubáček, dokázali prostřelit Malinu (9. minuta 4:2). V těchto chvílích Zubřané přitvrdili v obraně a z rychlých útoků neomylně trestal především Mičkal. Rozstřílel se i Stržínek a o poločase Valaši vedli již rozdílem pěti branek. Ve druhém poločase nelze upřít domácím snahu po obratu, ale na každý jejich gól dokázali hosté stejným způsobem odpovědět. Prosazovali se zejména z prostoru pivota Šlachta a Bechný. Výsledkově byl druhý poločas vyrovnaný, což v součtu s brankami nastřílenými v první půli znamená, že Zubří si veze domů pohodlné šestibrankové vítězství. Uvidíme, jak si oslabený kádr povede v úterní předehrávce s Kopřivnicí, především však v sobotním utkání evropského poháru.