so 19.11.2011 |

Zápas Jičín - Přerov

Na východě Čech viděli diváci souboj čtvrtého se šestým celkem extraligové tabulky. Očekávaně vyrovnaný průběh byl ale pouze do 18. minuty a stavu 13:10. To ještě přerovští ostrostřelci Hastík s Plškem dokázali odpovídat na kombinační hru a lavinu střel mladého domácího celku. Do poločasu ale se strhla přehršel rychlých útoků Jičínských, které nezastavil ani přerovský gólman Šimek, který vystřídal zkušeného Štolcara. Jedenáctibrankový náskok po poločase domácí rychle navyšovali, už v 50. minutě svítila na jejich straně ukazatele pověstná čtyřicítka. Dařilo se zejména Krausovi, Vocáskovi a T. Babákovi. Gólový festival skončil až v poslední minutě a tak diváci viděli nejen přesvědčivé vítězství domácích, ale i nevídaných sedmdesát pět branek.