so 26.11.2011 |

Zápas Dukla Praha - Jičín

Diváci v Praze dnes viděli jen velmi málo branek, oba celky nastřílely dohromady méně, než Zubří samo proti celku Goražde ve 3. kole Challenge cupu. V prvním poločase vedli po většinu času hosté z Jičína (10. minuta 2:5, 20. minuta 6:7), konec první třicetiminutovky však vyšel lépe domácím a do šaten se tak odcházelo za stavu 9:7 pro Pražany. Postarali se o to především Sviták s Lehockým. Druhý poločas byl na branky bohatší, žádný z celků si však nevybudoval uklidňující náskok vyšší než dvě branky. Střelecky nejproduktivnější byli hráči v jičínském dresu Naimann, Rychna a Zeman. Ani jejich branky však nezajistily Jičínu vítězství. Utkání, jemuž by slušela remíza, rozhodl v poslední minutě vítěznou brankou a svou jedinou v utkání domácí Horák.