út 22.11.2011 |

Zápas Zubří - Kopřivnice

První poločas utkání připomínal vraždění neviňátek. Domácí drželi otěže utkání pevně v rukou a svými rychlými útoky a přesnou střelbou ničili Kopřivnické od prvních minut, přesto že v jejich sestavě i nadále chyběli Mika, Hanták i Randýsek. V úvodních patnácti minutách se ještě hostujícímu celku dařilo dostat alespoň několik střel za záda domácího brankáře Maliny a ve 12. minutě tak měli na svém kontě pět proměněných střel, o deset minut později už prohrávali o deset (17:7), o poločase už o patnáct (24:9) branek. Slabou stránkou Zubří byly dnes pouze sedmimetrové hody. Mistrem rychlých útoků byl Mičkal, k jeho brankám pak přispívali dále především ostrostřelec Stržínek, mladý Kasal nebo posila za zraněné střelce Rostislav Dobeš. Vedení domácích dále narůstalo i ve druhé půli, i když o něco nižším tempem, přesto ve 46. minutě vedli Zubřané rozdílem osmnácti branek 32:14. Pět minut před koncem prohrávala Kopřivnice v Zubří už o dvacet gólů (37:17) a nedařilo se jí skóre ani zásadněji kosmeticky upravit. V 59. minutě vstřelil dvacátou branku hostů Krejčiřík, Měchýř s Kasalem však přidali ke čtyřiceti brankám Zubří ještě další dvě a Kopřivnice tak podlehla Zubří vysokým dvaadvacetibrankovým rozdílem.