ne 27.11.2011 |

Zápas Hranice - Třeboň

Hranice – Třeboň 29:17 (15:7) Stále ještě poslední Třeboň se v letošním ročníku extraligy trápí. Dnes jí vysokou porážku uštědřil celek Hranic, který se ujal vedení hned v prvních minutách zápasu. V 8. minutě vedli domácí 4:0. Konec většině třeboňských nadějí pak přinesl úsek mezi 21. a 27. minutou, kdy Hraničtí nastříleli do sítě Jihočechů šest rychlých branek v řadě a jejich vedení tak narostlo na 14:5. Střelecky při chuti byli dnes hlavně Dolák s Indrákem a Weintritem. Definitivně navýšili své vedení hráči Hranic ve 37. minutě, kdy měli před soupeřem náskok už dvanácti branek 19:7 a bylo evidentní, že dnes není v silách Třeboně nepříznivý stav výrazněji upravit. Dvanácti až třináctibrankové vedení domácích panovalo pak až do konce zápasu a Třeboňským tak stále zůstává na kontě jen jeden bod za remízu s Brnem.