ne 27.11.2011 |

Zápas Přerov - Frýdek Místek

Frýdek, který si před týdnem poradil s Karvinou, dnes nestačil na Hanáky z Přerova. Ještě ve 12. minutě hosté vedli 8:5, potom už přišla šestibranková šňůra domácích a skóre se otočilo na 11:9 ve prospěch Přerova, podíleli se na tom především Pernička s Valáškem. Od té doby už vedení o asi tři branky drželi na své straně domácí a před odchodem do šaten ho dokonce ještě navýšili třemi góly na poločasových 19:13. Ve druhém poločase dokázali Přerovští svůj náskok ještě navyšovat a ve 38. minutě to bylo o deset, ve 45. o jedenáct branek (31:20). Toto manko už se hostujícímu celku nepodařilo až do konce zápasu zkorigovat, ačkoliv především Dyba z Mecou intenzivně ostřelovali přerovskou svatyni. Přerov tak po tomto utkání přeskočil v tabulce svého dnešního soupeře.