so 3.12.2011 |

Zápas Dukla Praha - Frýdek Místek

Po většinu utkání držela Dukla vedení na své straně. V 7. minutě zvyšoval Kotrč už na 5:1, o deset minut později vedli domácí 12:5. Na tom, že skóre Frýdeckých narůstalo výrazně pomaleji, měl svou zásluhu i domácí brankář Petržela, přesto však pět minut před koncem poločasu snižoval Vacula v dresu hostů na rozdíl čtyř branek 10:14. I ve druhé půli bylo vedení domácích z počátku dost výrazné na to, aby drželi Pražané Frýdecké pod tlakem. Bohužel jen prvních deset minut. Pak přišel výpadek Dukly a Frýdek se dotáhl na rozdíl tří branek. V poslední čtvrtině utkání už ale držel aktuálně druhý nejlepší celek Extraligy otěže utkání opět pevně v rukou a postupně navýšil své vedení, především zásluhou Lehockého s Allapuliosem, až na konečných deset branek.