so 3.12.2011 |

Zápas Brno - Kopřivnice

Proti jednoznačnému průběhu utkání v hlavním městě bylo utkání v jihomoravské metropoli o poznání vyrovnanější. Vedení se přelévalo v první půli ze strany na stranu a nejvýraznější rozdíl ve skóre panoval o poločase, kdy vedli Kopřivničtí o dvě branky. Tento náskok dokázalo družstvo Kopřivnice udržovat dlouho i ve druhé půli a domácí dokázali opět vyrovnat až ve 47. minutě za stavu 21:21, v 54. minutě pak poslal domácí družstvo do vedení Korejčík. Drama trvalo až do konce zápasu. Poslední tři minuty už ale domácí ze všech sil bránili svůj těsný jednobrankový náskok a žádný z celků se tak nedostal do střelecké příležitosti. Domácí, v jejichž dresu i dnes střelecky nejvíce vynikal Hubáček, tak dovedli utkání, jemuž by slušela remíza, nakonec do vítězného konce.